Bizi müşterimiz Medical Park’tan dinleyin!

MLP Care olarak Medical Park ve Liv Hospital markalarımızla Türkiye’nin en yaygın sağlık grubuyuz. Bugün 17 ildeki 31 hastanemizle ülkemizin dört bir yanına sağlık hizmeti taşıyoruz. Bununla kalmayıp sağlık sektöründe üstlendiğimiz öncü rolümüzü her alanda sürdürüyoruz.

Bu alanlardan en önemlisi ise dijital kanallar ve sağlık hizmetlerinin dijitalleşmesi. 2018 yılında veri pazarlamasına odaklandık. Medical Park markamızın gerek web sitesinde gerek sosyal medya kanallarında kullanıcıları sağlıkla ilişkili konularda düzenli bilgilendirmek dijital alandaki ana hedeflerimizden biri haline geldi ve içerik pazarlamasında bizlere yol arkadaşı olabilecek bir partner arayışına girdik.

İlk aklımıza gelen firma ise yine kendi alanında öncü olan İçerik Bulutu oldu ve yollarımız bu noktada kesişti. Hastanelerimizdeki kendi alanlarında uzman hekimlerimiz, çeyrek asırlık grubumuzun sağlıktaki know-how’ı bizim için önemli bir bilgi kaynağı. Ancak bu bilgi kaynağını doğru yönetme, dijital dünyada içeriğe dönüştürülmesi ve bu dönüşüm gerçekleşirken içeriklerin arama motoru optimizasyonuna uyumlu olması ayrı bir uzmanlık alanıdır.

Burada İçerik Bulutu devreye giriyor. İçerik Bulutu uzman yazar kadrosu ve sektörel deneyimi ile içerik üretimi konusunda bize yol gösteriyor. İçerik Bulutu sayesinde içeriklerimizin kalitesi ve buna bağlı olarak web sitemizdeki trafik ciddi oranda artmış durumda. Geçen yıla kıyasla site trafiğimiz %33, içeriklerimizin okunma sayısı ise %50 artış gösterdi. Bugün İçerik Bulutu bizim için vazgeçilmez bir iş ortağı haline geldi. Web sitemizde değinmemiz gereken sağlık konularını analiz edip belirliyoruz ve İçerik Bulutu’nun online ara yüzünden kendilerine iletiyoruz.

İçerikler hızla ve profesyonel editörlerin kontrolünden geçmiş bir şekilde bize ulaşıyor. Yine aynı platform üzerinden bu içeriklere onay vererek kendi sistemize aktarıyoruz. Bunun yanı sıra İçerik Bulutu yazarları içerisinden kendi favori yazar takımımızı oluşturduk. Şu an tüm içeriklerimizi mesleki yetkinliklerinden emin olduğumuz ve içerik anlamında beklentilerimize çok iyi karşılık verebilen guru bir ekip üretiyor.

Ayrıca tüm işlemleri kullanıcı dostu olan online bir platform üzerinden yapmak hayatımızı inanılmaz kolaylaştırdı. İçerik Bulutu ile çalışmaya başladığımız ilk andan itibaren pozitif bir süreç yaşadık. Sahip oldukları deneyim ve sundukları iyi tasarlanmış, nokta atışı çözümlerle her aşamada ideal bir çözüm ortağı oldular bizim için.

İçerik üretimi konusunda hız ve kalite katma değerleri sunmakla birlikte, sürekli gelişen ve değişen bir dünyaya ayak uydurmamızı sağladılar.İçerik Bulutu’yla çalışmayı içerik üretimi konusunda farklı ihtiyaçları olan tüm işletmelere tavsiye ederim.