Markaların Favori Yazar Takımı İçinde Olmaya Ne Dersin?

Markaların Favori Yazar Takımı İçinde Olmaya Ne Dersin?

Hem yazar hem yayıncı ekranlarımız için her geçen gün yepyeni ve kullanışlı geliştirmeler yapmaya devam ediyoruz. Son güncellemeler ile artık marka, kobi ve ajanslarımız favori yazar takımlarını oluşturmaya başladı. Hal böyle olunca bizler de markaların favori yazar takımında yer almanız ve negatif yazar takımına girmemeniz için sizlere küçük ipuçları vermek istedik. İçeriğimizi okuyarak daha çok markaya, sürekli içerik üretmek ve markaların favori yazar takımına girmek için neler yapman gerektiğini öğrenebilirsin.

Pozitif ve Negatif Değerlendirme

İçerik Bulutu yayıncıları, onay aşamasında her bir içeriğin altında bulunan iki buton sayesinde içeriği üreten yazar hakkında değerlendirme yapabilir. Buna göre yazar; pozitif ve negatif olmak üzere iki şekilde değerlendirilir. Pozitif değerlendirilen yazar, ilgili markanın favori yazar takımı arasında yer alır. Bu, markanın daha sonra oluşturacağı taleplerde ilgili yazara sürekli olarak atama yapılacağı anlamana gelir. Böylece yazar, markaya sürekli olarak içerik üretir. Negatif değerlendirilen yazar ise bir nevi engellemeyle ilgili markanın talepleri için bir daha içerik üretemez.

Favori Yazar Takımı İçerisine Girmek İçin Ne Yapabilirim?

Bir markanın favori yazar takımı içinde yer almak için yapmanız gereken şeyler aslında çok basit. Küçük bir sıralama yapmamız gerekirse;

-Verilen talep açıklamasına uygun içerik üretmeyi en büyük öncelik olarak görmek,

-Markanın kendi dilini, vizyonunu ve isteklerini dikkate almak,

-Örnek içerikleri inceleyerek istenilen içeriği iyice anlamak,

-Editörlerin revizelerinden küçük notlar çıkarmak ve aynı hataları tekrarlamamak, hem kaliteli içerik üretmek, hem en iyi İçerik Bulutu yazarları arasına girmek ama en önemlisi de markaların favori yazar takımlarında yerini almanı sağlayacak.

İçerik üretirken en iyisi olmak için elinden geleni yapmak ve Türkiye’nin en iyi markalarına, “sürekli” içerik üreten bir yazar olmak senin elinde!

 

 

 

İçerik Bulutu

Lider bulut tabanlı içerik üretim platformu icerikbulutu.com ; marka, ajans ve kobilere, uzman içerik, içerik pazarlaması çözümleri ve teknolojileri sunar

İlk Yorumu Başlat