Ahmet Durmuşoğlu

Ahmet Durmuşoğlu

Founder / icerikbulutu.com

2021 Dijital Pazarlama Trendleri

05.12.2020 | 12:45

Değerli İçerik Bulutu Akademi okurları,

2020 yılı bizlere, sadece bizim değil, bizden önceki kuşakların bile yaşamadığı tarihsel bir kırılma yaşattı. Geçen yüzyılın en büyük felaketlerinden II. Dünya Savaşı bile dünya için bu ölçüde bir “ortak problem” değildi. Her ülke, her coğrafya, her şehir, her mahalle, her ev bu “ortak problemi” tüm yoğunluğuyla, yaşamın tüm parçalarıyla iliklerine kadar hissetti.

Bu kırılma noktasıyla birlikte küresel “ortak problemimiz” halının altına süpürdüğümüz bazı problemlerimizi gün yüzüne çıkardı, daha geç gerçekleşmesi beklenen bazı konular pandemi etkisiyle hızlandı.

İş yapış şeklimizi, yaşayış biçimimizi ve kavrayışlarımızı kuvvetle muhtemel bir sonraki “kırılma”ya kadar kalıcı olarak değiştirdi.

Artık geleneksel hale gelen “Yıl Öngörüleri” serimizi bu sene pandemi gölgesinde paylaşıyoruz.

Dünyanın bugüne kadar hiç olmadığı kadar “mobilize ve dijitalize” olduğu dönemde tüm yaşamın ve ticaretin kalıcı olarak değişeceği öngörüsünden hareketle dijital endüstri çalışanları olarak 2020’ye ve 2021’e birlikte bakmak istedik.

Yaklaşık 18 bin kelimeden oluşan içeriği, yıl boyunca daha kolay tüketebilmeniz için e-kitap haline de getirdik. Yandaki formu doldurarak 80 sayfalık bu e-kitabı indirebilirsiniz.

Katkı sunanlara değerli görüşleri için teşekkür ediyoruz.

Sizler ve sevdikleriniz için sağlıklı bir yeni yıl dileğiyle.

2020 Dijital Pazarlama Trendleri

05.12.2020 | 12:45

Herkese merhaba,

Tüm senenin yorgunluğunu en güçlü hissettiğimiz ve muhasebesini en hararetli şekilde yaptığımız aylara girdik. 2020 için geri sayım başladı. Yeni yıl;  yeni umutlar, yeni işler, yeni heyecanlar, yeni projelerle geliyor.

Bu sene paydaşlarımız için 100’e yakın blog içeriği20 webinarbir online eğitimdört e-kitap ve tabii her hafta yaklaşık 2000 kişiye ulaşan haftalık içerik pazarlaması bülteni içeriği ürettik.

Sene başında hayata geçirdiğimiz https://akademi.icerikbulutu.com’da ürettiğimiz içeriklerle her ay on binlerce marka ve ajans insanına dokunuyoruz. Aldığımız geri bildirimler bizi hep daha iyisini yapmaya teşvik ediyor.

Sene sonuna yaklaştığımız bu günlerde ise 2020 planlarımız için bize ilham verecek bir içerik paylaşmak amacıyla uzun zamandır çalışıyoruz.

Bu motivasyonla dünyanın farklı yerlerinde yaşayan birbirinden değerli 40 iş ve akademi insanını bir araya getirip 2020 için bizlere ilham ve fikir vermeleri için ikna ettik. Bu içerikleri hepsi birbirinden değerli ve yoğun insanlardan toplamak, tasnif etmek kolay olmadı. Hepsine bu içeriğe değer kattıkları için tek tek teşekkür ediyorum.

Yaklaşık 11 bin kelimeden oluşan içeriği,  yıl boyunca daha kolay tüketebilmeniz için e-kitap haline de getirdik. Yandaki formu doldurarak 47 sayfalık bu e-kitabı indirebilirsiniz.

Sefasını sizin sürmenizi istiyoruz;, çayınızı, kahvenizi alın, arkanıza yaslanın ve okumaya başlayın. 🙂

B2B / B2C Müşteri Kazanımı için Kendi Oyun Alanlarınızı İnşa Edin!

İş hayatımın 15, girişimcilik yolculuğumun ise son 10 yılını B2B ve B2C müşteri kazanımı konusunda farklı…

İçerik Pazarlaması ile Markanızı Nasıl Büyütürsünüz?

42 Uzmana Sorduk: 2021 Dijital Pazarlama Trendleri Neler Olacak?

Değerli İçerik Bulutu Akademi okurları, 2020 yılı bizlere, sadece bizim değil, bizden önceki kuşakların bile yaşamadığı…

40 Uzmana Sorduk: 2020 Dijital Pazarlama Trendleri Neler Olacak?

Herkese merhaba, Tüm senenin yorgunluğunu en güçlü hissettiğimiz ve muhasebesini en hararetli şekilde yaptığımız aylara girdik.…