Başarı Hikayeleri – GroupM

Bizi müşterimiz GroupM’den dinleyin!

Günümüzde dijital pazarlamanın geldiği noktada markaların birer canlı organizma gibi davranma ve bu doğrultuda müşterilerle birebir, doğal iletişim kurma ihtiyacının olduğu son derece açık. Bu noktada biz dijital pazarlamacılar için iletişim kurmak, dijital mecralarda markaların dilini sahiplenerek kullanıcı ile temas ettiğimiz tüm noktalarda aynı dili konuşabilmek demek.

Bu diyalogu başlatmanın ilk aşaması içerik üretmek. Markalarımızın birbirinden farklı ve yüksek hacimli içerik ihtiyaçları için doğru bir içerik üretimi platformu ararken sektörde adını sık sık duyduğumuz profesyonel İçerik Bulutu ekibi ile tanıştık.İçerik üretimi için İçerik Bulutu’ndan aldığımız desteğin limitleri yok desem yanılmış olmam. Birbirinden farklı ve tamamen niş alanlarda tüketiciye ulaşan pek çok markamızın siz de tahmin edersiniz ki hiçbir şablona uymayan pek çok farklı istekleri olabiliyor. Bu noktada İçerik Bulutu daima bizi can kulağıyla dinliyor ve bunu gerçekten hissettiriyor ve doğru içerik üreticileriyle bizi bir araya getirerek süreçte desteğini asla kesmiyor.

Böylece farklı kategorilerden markalarımıza sürdürülebilir yapıda destek sağlamış oluyoruz. Bizim için içerik pazarlaması, saatlerimizi geçirdiğimiz dijital sosyal mecralarda ve arama motorlarında markanın dilini en doğal şekilde konuşabilmek demek. Ayrıca özellikle arama motorlarında kıyasıya rekabetin olduğu ve ihtiyaçların her an güncellendiği şu günlerde hatırlanmak için görünür olmak gerektiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Haliyle hedef kitlenizin tüm endişelerinden, belirsizliklerinden ve sorularından haberdar olmalı ve bunları gidererek, bunları çözümleyerek markanızı düşünce lideri olarak konumlandirabilmelisiniz. İçerik Bulutu dijital pazarlamadaki bu süreçlere ve gerekliliklere oldukça hakim olduğundan daima aynı dili konuşuyoruz ve bu doğrultuda talebimiz nasıl olursa olsun, hangi şablonda olursa olsun özgün ve kusursuz içerikler teslim alıyoruz. Üstelik bu çözümlere meta açıklamalarından blog yazılarına, Youtube açıklamalarından e-ticaret içeriklerine kadar zengin çeşitlilikte ulaşabiliyoruz.

İçerik Bulutu ile çalışmamızdaki memnuniyetimizin temelinde onlarla kurduğumuz iletişimdeki samimiyet yatıyor aslında. İşini severek yapan ve sizin ihtiyaçlarınıza sizin kadar önem veren bir ekiple çalışmanın şansımız olduğuna inanıyoruz. Ayrıca sevdiğimiz bir diğer nokta da son derece hızlı süreçler sonunda profesyonel içerikler teslim almak. Hız, profesyonellik ve samimiyet bizim için İçerik Bulutu ile çalışmanın başlıca anahtar kelimelerinden yalnızca birkaçı.İçerik Bulutu Müşteri Merkezi ile markalarımızın içerik üretim süreçlerini tek bir ara yüzden online olarak yönetebiliyoruz ve aynı zamanda tüm bu süreçlerle ilgili kontrollerimiz ve raporlamalarımızı da gerçekleştirebiliyoruz.

Fabrikasyon içerik anlayışının ötesinde ihtiyaçları olan ve beklentileri olan tüm marka, ajans ve KOBİ’ler İçerik Bulutu’nda aradığını kesinlikle bulacaktır diye düşünüyorum. İçerik Bulutu tarafından onların ihtiyaçları doğru anlaşılıyor ve beklentilerin ötesinde işler teslim alıyorsunuz. Özellikle hızlı ve profesyonel çalışmak ve bu esnada samimi iletişim kurmak önemsediğiniz kriterlerse İçerik Bulutu ile çalışmaktan çok mutlu olacağınıza eminim.

İçerik Bulutu

Lider bulut tabanlı içerik üretim platformu icerikbulutu.com ; marka, ajans ve kobilere, uzman içerik, içerik pazarlaması çözümleri ve teknolojileri sunar

İlk Yorumu Başlat