Başarı Hikayeleri – Nefis Yemek Tarifleri

Bizi müşterimiz Nefis Yemek Tarifleri’nden dinleyin!

Nefis Yemek Tarifleri ailesi olarak 2007 yılından günümüze değin ülkenin en popüler ve güvenilir yemek tariflerini keyifle paylaşıyoruz.

Yaklaşık 10 yılı aşkın süredir bu işi başarıyla sürdürmemizin asıl nedeninin de takipçilerimizin samimi desteği ve olumlu geri bildirimleri olduğunu söyleyebiliriz. Nefis Yemek Tarifleri, kaliteli içerikleriyle kullanıcılarının güvenini kazanmış, alanında Türkiye’nin en büyük içerik platformudur.

Biz yemek odaklı içeriklerimizi çeşitlendirmek ve zenginleştirmek için blog projemizi hayata geçirirken İçerik Bulutu ile yollarımız kesişti. İçerik Bulutu bize güncel ve hızlı bir şekilde içerikleri üretmeye başladı. Bugün İçerik Bulutu’nun ürettiği içerikler, her ay yüz binlerce kez okunuyor.

Biz blog yazılarını oluşturarak sadece yemek tarifleriyle sınırlandırılmış bir anlayışın çok ötesinde, okuyucularımıza tek tıkla ulaşabilecekleri bir dünya imkanı sunuyoruz. Bu projeye ilk adım attığımız dönem içerisinde içerik üretmemiz gereken çok fazla konu vardı. İlgilenmemiz gereken farklı dallarda konular vardı ve bu aşamada İçerik Bulutu ile anlaşmayı çok mantıklı bir seçim olarak gördük.

Öncelikle İçerik Bulutu iş etiğine sahip bir platform. Biz blog yazılarını oluştururken hız, orijinallik ve kalite bizim için en önemli üç unsurdu diyebiliriz. Aynı zamanda bu içerikleri üretmemiz için de kısıtlı bir vaktimiz vardı. İçerik Bulutu’nun yeme, içme ve gurme alanındaki içerik üreticileriyle çalışarak biz bu alandaki açığımızı kapattık diyebiliriz.

Sipariş dönemi içerisinde belirli bir teslim süreci oluyor ve bu teslim sürecini aksatacak herhangi bir problemle de karşılaşmadık.

Kaliteli, güncel, okuyucunun sorunlarına direkt olarak cevap verebilecek soruları üretmek bizim için çok önemli. Hatta blog yazıları için bu bir mihenk taşı diyebiliriz. İçerik Bulutu konusunda da bu süreci hızlandıran bir destek alıyoruz.

Ufak bir püf noktası var, içerik üretirken çok sayıda içerik üretmekle kaliteyi düşürmemek arasında da ince bir çizgi var diyebiliriz. Bu aşamada İçerik Bulutu işimizi çok kolaylaştırdığı gibi bu süreci de oldukça konforlu bir hale getirdi diyebiliriz.

Siparişlerimizin teslim aşamasında bu süreci aksatacak herhangi bir problemle karşılaşmadık. Favori yazar takımı da işimizi oldukça kolaylaştırdı. Yeme, içme ve gurme alanındaki içerik üreticileriyle birlikte kaliteli ve güncel bilgileri okuyucularımıza sunma imkanı bulduk.

İçeriklerimizin tamamı belirtilen süre içerisinde bize teslim edildi. Bu yüzden İçerik Bulutu’nu çalışmak isteyen arkadaşlarımıza tavsiye ediyoruz.

İçerik Bulutu

Lider bulut tabanlı içerik üretim platformu icerikbulutu.com ; marka, ajans ve kobilere, uzman içerik, içerik pazarlaması çözümleri ve teknolojileri sunar

İlk Yorumu Başlat