Dijital İçerik Üreticiliği 101

Current Status
Kayıt Olunmadı
Price
269 TL (KDV dahil)
Get Started

Markaların dijital platformlarda görünürlüklerini artırmayı giderek daha çok istemeleriyle birlikte dijital içerik üreticiliği günümüzün ve geleceğin en popüler mesleklerinden biri haline geldi.

Dijital İçerik Üreticiliği Eğitimi, talebe yönelik dijital içerik üretiminin temel prensiplerini aktarmayı hedefliyor. Eğitim dijital dünyada karşımıza çıkan e-ticaret, web sitesi ve blog içerikleri gibi farklı dijital içerik türlerinde, marka taleplerine uygun içerik üretme konusuna odaklanıyor. Bunu yaparken de Arama Motoru Optimizasyonu’ndan kullanıcı odaklı içerik üretimine sektöre yön veren dinamiklerin tek tek altını çiziyor. 

Eğitimin sonunda verilen ödevleri başarıyla tamamlayanlar İçerik Bulutu yazarlık davetiyesi almaya hak kazanıyor.

Kimler Katılmalı?

Dijital İçerik Üreticiliği Eğitimi, dijital içerik üreticiliğine ilgi duyan her seviyeden aday için uygun bir program. Dijital içerik üreticiliğini meslek edinmeyi hedefleyen, hali hazırda dijital içerik üreticiliği yapan ve bu alanda yeteneklerini geliştirmeye çalışan, geleneksel içerik üreticiliği deneyimlerini dijital mecralara taşımak isteyen herkes Dijital İçerik Üreticiliği Eğitimi’ne katılabilir.

Öznur Doğan Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun olduktan sonra Rocket Internet, 41? 29!, Yemeksepeti, Milliyet ve Mynet’te çalıştı. İçerik üretmekle başlayan hikayesi içerik pazarlaması stratejistliğine doğru devam etti. Erişim ve etkileşimin değerini bilerek hareket etti, kullanıcıya odaklandı. Şu anda kendi projesi ile birlikte markalara iletişim ve içerik üzerine danışmanlık vermektedir. İmzası, “Ağacı sev, kağıdı öp!”tür. 

Eğitimle ilgili sorularınız için egitim@icerikbulutu.com‘a yazabilirsiniz.

İçerik Bulutu

Lider bulut tabanlı içerik üretim platformu icerikbulutu.com ; marka, ajans ve kobilere, uzman içerik, içerik pazarlaması çözümleri ve teknolojileri sunar

22 yorum var

 1. Merhabalar,
  Öncelikle bu faydalı kurs için ne kadar teşekkür etsem az. Kursu tamamladım ancak ödevleri belirtilen süre içerisinde gönderemedim maalesef. Bu durum için yardımcı olabilir misiniz?
  İyi çalışmalar dilerim.

 2. İçerik Bulutu Akademi’nin online dijital içerik üreticiliği eğitimini tamamladıktan sonra (Sertifika No: #2234981), verilen ödevleri gönderdiğim 14 Ocak, 25 Ocak ve 01 Şubat 2021 tarihli e-postalarıma olumlu veya olumsuz bir dönüş alamadım.

  İlk iki e-postayı Ödevlerin iletilmesi için otomatik olarak bildirilen “ecem@icerikbulutu.com” adresine, son e-postayı ise “egitim@icerikbulutu.com”, “bilgi@icerikbulutu.com” ve “kariyer@icerikbulutu.com” adreslerine göndermiştim. Söz konusu e-posta adreslerinin aktif olmayabileceğini düşünüyorum. Yeni bir adres bildirmeniz halinde ödevleri tekrar iletebilirim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

 3. Merhaba, 16.01.2021 tarihinde, eğitimi tamamladıktan sonra ödevlerimi gönderdim. Olumlu veya olumsuz olarak geri dönüş sağlanacak mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

  1. Değerli içerik üreticisi,

   Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederiz. Web sitemiz üzerinden yapılan başvuruları ilgili arkadaşlarımız belli aralıklarla değerlendiriyorlar.

   Ödevlerde yaşanan yoğunluktan dolayı size geç geri dönüş yapabildiğimiz için özür dileriz. İçerik Kalite Departmanımızın yapmış olduğu değerlendirmede ödevleriniz olumlu değerlendirilerek mail adresinize davetiyeniz gönderilmiştir.

   Sizleri aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

   İyi çalışmalar

 4. Merhaba, ben içerikbulutu yazar kadrosunda kendimi geliştirerek yer almak istiyorum. Başvuru yaptım ancak henüz bir cevap alamadım. Acaba bu eğitimi satın alıp eğitime katılsam yazarlık davetiyesi alarak ben de bu kadroda yer alabilir miyim?

  1. Değerli içerik üreticisi,

   Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederiz. Web sitemiz üzerinden yapılan başvuruları ilgili arkadaşlarımız belli aralıklarla değerlendiriyorlar.

   İçerik Bulutu’nda içerik üreticisi olabilmeniz için satın aldığınız Dijital İçerik Üreticiliği 101 eğitiminin ardından gönderilen ödevlerde başarılı bulunmanız gerekir.

   İçerik Kalite Departmanı tarafından yapılan bu değerlendirmede eğitimde öğrenmiş olduklarınızı içeriklerinize uygulaman gerekmektedir. Aksi takdirde olumsuz değerlendirilen içerik üreticisi adayları davetiye kazanamayacaktır.

   İyi çalışmalar dileriz.

 5. Tamamladığım eğitim modülleri sitenizle senkronize edilmiyor, 2. ve 3. modülü tamamlayıp testlerini çözmeme rağmen tamamlanmamış gözüküyor, konunun çözümü için desteğinizi bekliyorum.

    1. Merhaba Sena Hanım,

     Sadece ara testleri geçtiğiniz görülüyor. Eğitimin tamamlanmış gözükmesi için eğitim sonu testi yapmanız ve dersleri izlemeniz gerekmektedir.

 6. Eğitim çok güzeldi fakat sonrasında verilen ödevleri yerine getirmeme rağmen herhangi bir dönüş olmadı. Mümkünse tarafıma dönüş yapabilir misiniz?

  Saygılarımla

 7. Merhaba, 19.03.2021 tarihinde, eğitimi tamamladıktan sonra ödevlerimi gönderdim. Olumlu veya olumsuz olarak geri dönüş sağlanacak mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

İlk Yorumu Başlat