Durum
Kayıt Olunmadı
Fiyat
69 TL (KDV dahil)

Markaların dijital platformlarda görünürlüklerini artırmayı giderek daha çok istemeleriyle birlikte dijital içerik üreticiliği günümüzün ve geleceğin en popüler mesleklerinden biri haline geldi.


Dijital İçerik Üreticiliği Eğitimi, talebe yönelik dijital içerik üretiminin temel prensiplerini aktarmayı hedefliyor. Eğitim dijital dünyada karşımıza çıkan e-ticaret, web sitesi ve blog içerikleri gibi farklı dijital içerik türlerinde, marka taleplerine uygun içerik üretme konusuna odaklanıyor. Bunu yaparken de Arama Motoru Optimizasyonu’ndan kullanıcı odaklı içerik üretimine sektöre yön veren dinamiklerin tek tek altını çiziyor. 

Kimler Katılmalı?

Dijital İçerik Üreticiliği Eğitimi, dijital içerik üreticiliğine ilgi duyan her seviyeden aday için uygun bir program. Dijital içerik üreticiliğini meslek edinmeyi hedefleyen, hali hazırda dijital içerik üreticiliği yapan ve bu alanda yeteneklerini geliştirmeye çalışan, geleneksel içerik üreticiliği deneyimlerini dijital mecralara taşımak isteyen herkes Dijital İçerik Üreticiliği Eğitimi’ne katılabilir.

Öznur Doğan Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun olduktan sonra Rocket Internet, 41? 29!, Yemeksepeti, Milliyet ve Mynet’te çalıştı. İçerik üretmekle başlayan hikayesi içerik pazarlaması stratejistliğine doğru devam etti. Erişim ve etkileşimin değerini bilerek hareket etti, kullanıcıya odaklandı. Şu anda kendi projesi ile birlikte markalara iletişim ve içerik üzerine danışmanlık vermektedir. İmzası, “Ağacı sev, kağıdı öp!”tür. 

149 TL yerine 69 TL‘ye eğitime katılma fırsatını kaçırmayın!

Eğitimle ilgili sorularınız için egitim@icerikbulutu.com‘a yazabilirsiniz.