Uygulamalı Dijital İçerik Üreticiliği

Current Status
Kayıt Olunmadı
Price
269 TL (KDV dahil)
Get Started

Dijital içerik üreticiliğinin derinlerine inmeye hazır mısınız? Uygulamalı Dijital İçerik Üreticiliği eğitimiyle içerik üretim süreçlerini adım adım inceleyeceğiz. Üretim öncesi aşamalardan son kontrollere kadar dijital içerik üreticiliğinin her bir aşamasını örneklerle detaylandıran bu eğitim, daha kaliteli içerikler üretmek konusunda yol gösterici olmayı hedefliyor.

Sık yapılan imla ve anlatım hataları, içerik kurgusu planlaması, anahtar kelime kullanımlarındaki püf noktalar ve çok daha fazlası bu eğitimde sizleri bekliyor. 3 modül ve 17 dersten oluşan eğitim, klavyenin başına oturduğunuz ilk andan içerik üretim işinin tamamlanacağı son ana kadar dikkat etmeniz gereken noktalara işaret ediyor. Teorik bilgilerin ötesinde direkt olarak fayda sağlayacak pratik bilgilere odaklanan Uygulamalı Dijital İçerik Üreticiliği eğitimi, fark yaratan bir içerik üreticisi olmanız yolunda size yardımcı olmayı hedefliyor.

İçerik Bulutu bünyesinde bulunan dijital içerik üreticileri eğitimin 4. modülünden de faydalanabiliyor. Bu bölümde, İçerik Bulutu sisteminde önemli bir rol oynayan editör notunu artırmak konusunda verilen ipuçlarıyla yazar performans puanınızı hızla yükseltme şansı yakalayabilirsiniz.

Kimler Katılmalı?

Uygulamalı Dijital İçerik Üreticiliği eğitimi, halihazırda kariyerine içerik üreticisi olarak devam eden kişilerin yanı sıra bu alanda çalışmalar yapmaya başlamayı hedefleyen kişilere de hitap ediyor. Ürettiği içeriklerle markalar tarafından aranan bir içerik üreticisi olmayı amaçlayan her seviyeden içerik üreticisi, bu eğitimden faydalanabilir.

Barış Kılıç Kimdir?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde okuduktan sonra içerik üreticiliği konusunda çalışmalarına devam etti. Aynı dönemde OnyediBuçuk isimli bir Dijital PR Ajansı’nın kuruculuğunu ve kreatif direktörlüğünü üstlendi. Uzun yıllardır freelance olarak dijital içerik üreticiliği, sosyal medya yöneticiliği ve içerik editörlüğü üzerine çalışan Barış Kılıç’ın “Boz Baykuşlar – Bize Her Yer Deplasman” isminde bir de kitabı bulunuyor. Barış Kılıç aynı zamanda İçerik Bulutu platformunda 2014 yılından beri İçerik Üreticisi, 2016 yılından beriyse Editör olarak görev almaya devam ediyor.

İçerik Bulutu

Lider bulut tabanlı içerik üretim platformu icerikbulutu.com ; marka, ajans ve kobilere, uzman içerik, içerik pazarlaması çözümleri ve teknolojileri sunar

11 yorum var

 1. Bir İçerik Bulutu yazarı olarak bu yorumu yazıyorum. Yazarlara bu zorlu süreçte hediye edilen bu eğitim, son derece başarılı, bilgilendirici olmuş. Kendi hatalarımı gözlemlediğim güzel bir eğitim oldu. Aynı zamanda bilmediğim birçok şey de öğrendim. Zaten uygulamakta olduğum noktaları da daha detaylı öğrenmeye çalıştım. İçerik yazarı olmayı hedefleyen veya yazarlık yaptığı hâlde benim gibi kendini geliştirmek isteyen herkese tavsiyemdir.

 2. Eğitimi en sevdiğim dizinin yeni sezonunu izler gibi bir çırpıda tamamladım. Kısa sürede, çok sayıda hap bilgi edindim. “Editör benden ne bekler?” sorusunun cevabını net bir şekilde aldım. Barış Kılıç’ın yumuşak ses tonuyla sakin ama tempolu anlatımını ayrıca beğendim. Özellikle metin yazarı arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Eğitimden sonra iş görme süresi kısalıp iş kalitesi ve editör notu artacaktır. Barış Kılıç’ı tanıdığıma çok memnun oldum. En kısa sürede kitabını da edinip okuyacağım. Önce kendisine, sonra da bu eğitimi yayınlayıp hediye eden İçerik Bulutu yönetimine çok teşekkür ederim.

 3. İçerik Bulutu’nda yazar olmak için üye oldum, fakat gelen mesajda yazan eğitimi almak istediğimde iki sorunla karşılaşıyorum.Mesaj içeriğinde bahsedilen ” Uygulamalı Dijital İçerik Üreticiliği 101″ eğitimi mevcut değil. İki eğitim var: Uygulamalı Dijital İçerik Üreticiliği ve Dijital İçerik Üreticiliği 101.
  Hangisini seçmeliyiz isimler uyuşmadığına göre?
  Bir diğer sorun ise; iki eğitimi de sepete eklemiş bulundum ilk başta ve silinmiyorlar.

 4. Yazarlara verilen bu eğitim son derece bilgi dolu ve başarılıydı. Yapılan hataları, yazma işleminde yapılması gereken adımları, editörlerin beklentilerini anlamamı sağladı. Bunun için İçerik Bulutu yönetimine teşekkür ederim. Ancak eğitim sonucu istenilen ödevleri nerden bulabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

 5. Merhaba eğitimi tamamladım. Çok faydalı bir eğitim olduğunu söylemek isterim. Eğitimin sonunda ödev verileceği söyleniyordu ama ödevleri bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Merhaba Gizem Hanım,

   Ödev “Tebrikler, Uygulamalı Dijital İçerik Üreticiliği Eğitimini Tamamladın! Şimdi Sıra Ödevlerde!” konulu bir mailde size iletildi. Mailinizi kontrol eder misiniz?

   Teşekkürler.

 6. Merhaba. Eğitimin işleyişinden ve içerikten çok memnun kaldım. Daha önce de başka yerlerde içerikler üretmiştim. Bu eğitim sayesinde eksiklerimi fark etmiş oldum. Hatta bilmeden yaptığım doğruları da gerekçesiyle öğrendim. Emek veren herkese teşekkürlerimi sunarım.

 7. İçerik üretimiyle ilgili genel ve detay bilgilerin titizlikle işlendiği, testlerle pekiştirilen, sistemle ilgili öğretici detayların yer aldığı şahane bir eğitim seti olmuş. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

İlk Yorumu Başlat