Uygulamalı Dijital İçerik Üreticiliği

Current Status
Kayıt Olunmadı
Price
69 TL (KDV dahil)
Get Started

Dijital içerik üreticiliğinin derinlerine inmeye hazır mısınız? Uygulamalı Dijital İçerik Üreticiliği eğitimiyle içerik üretim süreçlerini adım adım inceleyeceğiz. Üretim öncesi aşamalardan son kontrollere kadar dijital içerik üreticiliğinin her bir aşamasını örneklerle detaylandıran bu eğitim, daha kaliteli içerikler üretmek konusunda yol gösterici olmayı hedefliyor.

Sık yapılan imla ve anlatım hataları, içerik kurgusu planlaması, anahtar kelime kullanımlarındaki püf noktalar ve çok daha fazlası bu eğitimde sizleri bekliyor. 3 modül ve 17 dersten oluşan eğitim, klavyenin başına oturduğunuz ilk andan içerik üretim işinin tamamlanacağı son ana kadar dikkat etmeniz gereken noktalara işaret ediyor. Teorik bilgilerin ötesinde direkt olarak fayda sağlayacak pratik bilgilere odaklanan Uygulamalı Dijital İçerik Üreticiliği eğitimi, fark yaratan bir içerik üreticisi olmanız yolunda size yardımcı olmayı hedefliyor.

İçerik Bulutu bünyesinde bulunan dijital içerik üreticileri eğitimin 4. modülünden de faydalanabiliyor. Bu bölümde, İçerik Bulutu sisteminde önemli bir rol oynayan editör notunu artırmak konusunda verilen ipuçlarıyla yazar performans puanınızı hızla yükseltme şansı yakalayabilirsiniz.

Kimler Katılmalı?

Uygulamalı Dijital İçerik Üreticiliği eğitimi, halihazırda kariyerine içerik üreticisi olarak devam eden kişilerin yanı sıra bu alanda çalışmalar yapmaya başlamayı hedefleyen kişilere de hitap ediyor. Ürettiği içeriklerle markalar tarafından aranan bir içerik üreticisi olmayı amaçlayan her seviyeden içerik üreticisi, bu eğitimden faydalanabilir.

Barış Kılıç Kimdir?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde okuduktan sonra içerik üreticiliği konusunda çalışmalarına devam etti. Aynı dönemde OnyediBuçuk isimli bir Dijital PR Ajansı’nın kuruculuğunu ve kreatif direktörlüğünü üstlendi. Uzun yıllardır freelance olarak dijital içerik üreticiliği, sosyal medya yöneticiliği ve içerik editörlüğü üzerine çalışan Barış Kılıç’ın “Boz Baykuşlar – Bize Her Yer Deplasman” isminde bir de kitabı bulunuyor. Barış Kılıç aynı zamanda İçerik Bulutu platformunda 2014 yılından beri İçerik Üreticisi, 2016 yılından beriyse Editör olarak görev almaya devam ediyor.

İçerik Bulutu

Lider bulut tabanlı içerik üretim platformu icerikbulutu.com ; marka, ajans ve kobilere, uzman içerik, içerik pazarlaması çözümleri ve teknolojileri sunar

İlk Yorumu Başlat