Başarı Hikayeleri – Hepsiburada

Bizi müşterimiz Hepsiburada’dan dinleyin!

İçerik ile SEO’nun ayrılmaz bir ikili olduğuna inanıyoruz. İçerik kullanıcı ile doğrudan buluşan, hassas bir kısım olduğundan dolayı güvenilir ve kaliteli içerik üretecek bir şirket bulmak büyük önem taşıyor.

Hepsiburada’da ihtiyaçların büyüklüğü de göz önüne alındığında bizim için hızlı ve kaliteli bir içerik üretecek şirket büyük önem taşıyordu. Bu süreç içerisinde yollarımız İçerik Bulutu’yla kesişti.

İçerik Bulutu’nu SEO ile ilgili içerik ihtiyaçlarımızın her aşamasında tercih ediyoruz. Ürün açıklamalarımız, kategori açıklamalarımız ve yeni blog projemiz olan Keşfet Hepsiburada üzerinde çeşitli içerik ihtiyaçlarımızı karşılıyoruz.

Blog içeriklerimizi alanında uzman guru yazarlar tarafından üretiliyor. Ürün açıklamaları ve kategori sayfaları için hazırlanan içeriklerde organik trafiğimizi artırmak için büyük önem taşıyor. Site içeriklerinin haricinde blog tarafında üretilen içeriklere ise kullanıcının alışveriş yolculuğunun en başında eşlik etmemiz için büyük önem taşıyor. Google’ın son yapmış olduğu algoritma güncellemeleri ile birlikte SEO için içerik bir bütün haline geldi. Her yapılan yeni yapılan güncellemede içeriğin önemini biraz daha hissediyoruz.

Durum böyle olunca da SEO süreçlerinde içerik bizim için en önemli kısımlardan bir tanesi haline geliyor. SEO için oluşturduğumuz içeriklerde kullanıcı funnellarının her aşamasında eşlik etmeyi hedefliyoruz. Farklı içerik tipleri arayışında olan kullanıcıyı da satın alacak kullanıcıyı da bu sayede hedefleyebiliyoruz.

İçerik Bulutu ihtiyaçlarımızı kolay anlayan, hızlı çözüm bulan bir şirket. Bunları göz önüne aldığımızda süreçlerde bize ciddi bir zaman kazandırdığını ifade edebiliriz. SEO tarafında sürekli olarak içerik ihtiyacımız bulunuyor. Sitenin büyüklüğü de göz önüne alındığında ihtiyaçlar da buna bağlı olarak yüksek seviyede oluyor. İçerik Bulutu’nun yazar topluluğu olması sebebiyle, ihtiyaç anında hızlıca çok fazla sayıda içeriğe sahip olabiliyoruz.

Ayrıca kullanmakta olduğumuz online ara yüz aracılığıyla, tüm süreçleri kolaylıkla yönetebiliyoruz. Ayrı dosyalar tutmadan geriye dönük ne içerikler yazdırmıştık sorusunun cevabını ise kolaylıkla bulabiliyoruz. İçerik konusunda bizim ana ihtiyaçlarımız hızlı, yüksek kaliteye sahip, alanında uzman kişiler tarafından üretilmiş içeriklere sahip olmak. İçerik Bulutu uzun yıllardır bu ihtiyaçlarımızı istikrarlı ve tam anlamıyla karşılıyor. Bu sebeple her şirkete gönül rahatlığıyla önerebiliriz.

İçerik Bulutu

Lider bulut tabanlı içerik üretim platformu icerikbulutu.com ; marka, ajans ve kobilere, uzman içerik, içerik pazarlaması çözümleri ve teknolojileri sunar

İlk Yorumu Başlat