İçerik Bulutu Müşteri Merkezi'nin Bilinmeyen 10 Önemli Özelliği

İçerik Bulutu Müşteri Merkezi’nin Bilinmeyen 10 Önemli Özelliği

Hizmet verdiğin markaların içerik ihtiyaçları için artık yepyeni bir partnerin var. İçerik Bulutu Müşteri Merkezi, ajansının çalıştığı tüm markalar için uzman ve kaliteli içerik üretilmesini sağlamakla kalmaz sana bir sürü ek avantaj ve fırsat sunar.

Müşteri Merkezi’nin en önemli 10 özelliğini öğrenerek tüm markalarının içerik üretimini tek bir yerden, kolayca ve online olarak gerçekleştirmek için içeriğimizi mutlaka oku.

Seni etkileyeceğimizi biliyoruz. 🙂

1) Akıllı Bildirim Merkezi

akilli-bildirim-merkezi

MM akıllı bildirim merkezi, içerik yönetimi esnasında, en önemli gelişmelerden haberdar olmana yardımcı olacak.

– Müşteri Merkezin altındaki bir marka senin bilgin harici bir içerik talebi açtığında,
– Bir içerik talebinin tüm içerikleri editör onayı aldığında,
– MM altında bulunan bir marka bir talep için ödeme yaptığında.
– Davet ettiğin bir marka daveti kabul ettiğinde,
– Ajansın için talep ettiğin ajans kazanımı ücretiniz onaylandığında bildirim alacaksın.

Müşteri Merkezi altındaki markaların onlarca projesindeki tüm kontroller senin elinde olacak.

Böylece içerik üretimi, denetimi süreçleri ve kazançların hakkında sürekli bilgi alabilecek, hiçbir gelişmeyi kaçırmayacaksın.

2) Müşterilerini İstediğin Gibi Yönet!

marka-ekle-yonet

Her müşterinin bizimle partner olduğunu ya da içerik üretiminin bizim tarafımızdan gerçekleştiğini bilmesi gerekmez. Müşteri Merkezi ile müşterilerini yönetirken de özgürsün! Marka Ekle ve Marka Davet et seçenekleri ile dilediğin markayı, dilediğin şekilde yönetebilirsin.

Nasıl mı?

Bizden haberdar olan, üretim ve denetim süreçlerinde söz sahibi olmak isteyen markalarını Marka Davet Et seçeneği ile Müşteri Merkezi’ne davet edebilirsin. Tüm süreçlerini ve projelerini senin yönettiğin markaları ise Marka Ekle seçeneğiyle müşterilerinin arasına ekleyebilirsin. Bu işlemi gerçekleştirirken kendi mail adresini kullanacağın için süreç tamamen senin ellerinde olacak.

İşte bu kadar basit!

3) Her İçerik Talebinden Para Kazan!

icerik-talebinden-para-kazan

İş ortaklığını önemsiyor ve sözde değil gerçek bir model sunuyoruz. Müşteri Merkezi, sadece markalarının ihtiyacı olan içeriği hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamakla kalmaz bu süreçten para kazanmanı da sağlar. İçerik Bulutu Müşteri Merkezi altında açtığın her içerik talebi için resmi kazanç elde edersin! Dilersen bu kazancı ajans banka hesaplarına yollanmasını talep eder, dilersen bakiye olarak dilediğin markada kullanmak üzere hesabına yükletirsin.

Seçim senin!

4) Yönettiğin Tüm Hesaplar Tek Ekranda!

yonettigin-tum-hesaplar-tek-ekranda

Müşteri Merkezi hesabın dilediğin kadar markayı tek bir hesap üzerinden yönetmene ve takip etmene olanak tanıyor. Tek bir tıkla istediğin markanın hesabına inip detayları görüntüleyebilir, yine tek bir tıkla müşteri merkezine dönüp genel izleme yapabilirsin.

Onlarca marka, yüzlerce içerik; tek bir ekranda, dilediğin zaman ulaşabileceğin şekilde seni bekliyor. Üretim, denetim ve yönetim süreçlerinde en büyük yardımcın olacak online ofisinin tadını çıkar! 🙂

5) Raporla, Takip Et, Yönet!

rapor-takip-yonetim

Markaların için üretilen toplam içerik talebi ve içerik sayılarını, üretim tarihleri ve proje detaylarını, markalardan elde ettiğin kazançları, özel fiyatlandırmaları kolayca görüntülemek ister misin? Yanıtının “Evet.” olacağını düşündük ve Müşteri Merkezi’ni en açık hale getirdik.

Artık raporların için danışabileceğin bir uygulaman var! İçerik yönetimi sürecinde markaların hakkında aklına takılan tüm soruların yanıtlarını MM hesabından görüntüleyebilirsin.

6) Akıllı Mesaj Merkezi!

akilli-mesaj

Tüm işlemlerini tek bir arayüz üzerinden gerçekleştirmen için gerekli olan her şeyi sağladık. Sadece yönetim sürecini değil iletişim sürecini de Müşteri Merkezi’nden gerçekleştirmen için akıllı mesaj merkezini hazırladık. Dilersen müşterinle dilersen de İçerik Bulutu hesap yöneticinle iletişime geçeceğin mesaj merkezi, zaman yönetimi konusunda en büyük yardımcın olacak.
Mail ve telefonla vakit kaybetme, mesaj merkezini kullanarak MM’inin altındaki markalarınla kolayca iletişim kur!

7) WordPress, T-Soft, Excel, Word ve Dahası…

wordpress-tsoft

Müşteri Merkezi’nde yüzünü güldürecek, zamandan tasarruf edip iş yükünü azaltacak pek çok uygulama ve aracımız da var. Blog, uzun blog ve liste içeriklerinin doğrudan WordPress tabanlı web sitene aktaracak WordPress eklentisi, onlarca içeriği kolayca kullanmana yardım edecek. Sana da sadece yayınlama sürecini planlamak düşecek.

E-Ticaret siteleri için içerik ürettiğimiz markaların T-Soft altyapısına sahipse ürün açıklaması içeriklerinin girişini de bize emanet edebilirsin. T-Soft Entegrasyonu ile üretilen ve onayını alan ürün açıklaması içerikleri ilgili ürünün sayfasında yerini alacak, iş yükün büyük ölçüde azalacak.

Tüm bunların yanı sıra Word, Excel ve Excel ile HTML olarak indirme seçenekleri ile onayladığın içeriklere farklı formatlarda ulaşman, dilediğin gibi kullanman da mümkün.

Daha fazlası da yolda!

8) Her Marka için Favori Yazar Takımı

yazar-takimi

İçerik Bulutu, Türkiye’nin en büyük içerik üreticisi ekibine sahip. En iyi markalar için en profesyonel içerikleri titizlikle üretiyoruz. Buna rağmen kontrolün tamamen sende olması gerektiğini düşünüyoruz.

Özetle; Müşteri Merkezi’nde her şey tam da senin istediğin gibi olacak. İçeriklerinin nasıl üretilmesini belirlediğin gibi içeriklerini üretecek yazarları da seçebileceksin. Nasıl mı?

İlk üretimler gerçekleştirilmeye başlandıktan sonra tek bir tıkla dilediğin yazarı favori yazar takımına ekleyebilir ya da tek tıkla o yazarı engelleyerek senin için içerik üretmemesini sağlayabilirsin. Üstelik her marka için ayrı birer favori yazar takımı oluşturabilirsin. Seçimlerin sonraki taleplerinde otomatik olarak uygulanır.

Kontrol tamamen senin ellerinde !

9) 10 Farklı İçerik Türü

icerik-turleri

Kimi zaman tek bir marka için kimi zaman da her bir marka için farklı içerik türlerine ihtiyacın olacak. Müşteri Merkezin üzerinden 10 farklı içerik türünü talep ederek çeşitli içerik projelerini hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabileceksin. Blog, uzun blog, liste, ürün, kategori ve meta açıklaması, basın bülteni, web sitesi içeriği, Twitter ve Facebook içerikleri konusunda başvurman gereken tek yer Müşteri Merkezi olacak.

Dilersen 1, dilersen 1000 adet ihtiyacı sen belirle, ürünü seç, sonrası parmaklarının ucunda!

10) Farklı Ödeme Seçenekleri

müşteri merkezi ödeme ekranı

Müşteri Merkezi üzerinden oluşturabileceğin taleplerin ödemesini farklı yollardan yapabilirsin. Havale ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerinin yanı sıra bakiye yükleme seçeneğini kullanabilirsin. Önceden belirli bir tutarda bakiye yükleyerek talep oluşturdukça ödemelerini bu bakiyeye göre planlayabilirsin.

İçerik projelerinde ajansların en büyük yardımcısı olacak Müşteri Merkezi hakkında biraz daha bilgi almak istiyorsan http://www.icerikbulutu.com/ajanslar sayfasını ziyaret edebilirsin.

Müşteri Merkezi’nin sana özel avantajlarının keyfini çıkar!

Hemen Müşteri Merkezi Sahibi Ol!  

İçerik Bulutu

Lider bulut tabanlı içerik üretim platformu icerikbulutu.com ; marka, ajans ve kobilere, uzman içerik, içerik pazarlaması çözümleri ve teknolojileri sunar

İlk Yorumu Başlat