İçerik Bulutu SEO Assistant Eklentimiz Yayında!

İçerik Bulutu SEO Assistant Eklentimiz Yayında!

İdeal içerik türü ve uzunluğu bulunduğunuz endüstriye ve kullanıcı arama amacına göre değişiklik gösterir.

Bazı arama sorgularının arkasındaki amacı cevaplamak için uzun biçimli içerik gerekirken bazılarında daha az metin ve daha fazla görsel ile kullanıcı amacına ulaşabilir. 

SERP analizi yapmak belirli bir anahtar kelimenin arama sonuçlarında ne tür içeriğin başarılı olduğu hakkında size çok şey öğretebilir. 

SERP’teki içerikleri analizinizi hızlandıracak İçerik Bulutu SEO Assistant aracımız tam da burada devreye giriyor. Hedef kitleniz için amaçlarına uygun en iyi ve en yararlı içeriğin nasıl olması gerektiğini bulmanıza yardımcı oluyor.

İçerik Bulutu SEO Asisstant Özellikleri

Ortalama Kelime Sayısı

Arama yaptığınız anahtar kelimede İlk 5’te çıkan içeriklerin tek tek sahip olduğu kelime sayısını ve bu 5 içeriğin ortalama kelime sayısını öğrenebilir ve ne kadar uzunlukta bir içerik üreterek sıralama kazanabileceğinize dair fikir edinebilirsiniz.

En Çok Kullanılan Anahtar Kelimeler

Arama yaptığınız anahtar kelimede ilk 5’te çıkan içeriklerde 2 ve 3 kelimeden oluşan ve en çok kullanılan anahtar kelimeleri görebilirsiniz.

Featured Snippet

Arama yaptığınız anahtar kelimede Featured Snippet’ta çıkan içerik varsa o içeriğin ilk 300 kelimesinde 2 kelimeden oluşan ve en çok kullanılan anahtar kelimeleri öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu içerikte en çok kullanılan anahtar kelimelerin Featured Snippet’ta da geçip geçmediğini görebilirsiniz.

Görsel Sayısı

Arama yaptığınız anahtar kelimede ilk 5’te çıkan içeriklerin görsel sayısı verilerine ulaşabilirsiniz.

Text / Code Oranı

Arama yaptığınız anahtar kelimede ilk 5’te çıkan sayfaların text/code oranına göz atabilirsiniz.

İlgili Aramalar

Arama yaptığınız konuda kullanıcıların başka neler arattığını öğrenebilir ve içeriğiniz için konu veya anahtar kelimeler keşfedebilirsiniz.

Siz de hemen İçerik Bulutu SEO Assistant eklentisi ile Google’da arama yaptığınız anahtar kelimede ilk 5 sırada yer alan içerikleri detaylı olarak analiz edebilir ve içerik çalışmalarınız için ilham alabilirsiniz.

Mayıs ayı boyunca ücretsiz kullanma fırsatı için bu eklentiyi hemen ekleyin.Chrome’a Ücretsiz Ekle

İçerik Bulutu Akademi

İçerik Bulutu Akademi, dijital pazarlama profesyonellerinin blog içerikleri, e-kitaplar, webinarlar, online eğitimler bulabileceği bir platformdur.

İlk Yorumu Başlat